Kochani Goście!

Witamy w Willi Parkowej. Cieszymy się, że wybraliście właśnie nasze gospodarstwo agroturystyczne, żeby odpocząć w tym pięknym miejscu na ziemi jakim jest Rymanów Zdrój. Jako gospodarze, chcemy abyście czuli się u nas jak w domu i spędzali czas w miłej atmosferze. Dbając o Wasze bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

1. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 i kończy się o 11.00
2. Na terenie całego obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 6.00.
3. Gospodarze nie odpowiadają za rzeczy wartościowe pozostawione bez dozoru na terenie gospodarstwa
4. W pokojach i w domu obowiązuje całkowity zakaz palenia. (Wyznaczone na to miejsce to balkon, ogród)
5. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie gospodarstwa do godziny 22.00.
6. Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.
7. W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę.
Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.
8. Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu z góry.
9. Osobom pod wpływem alkoholu, zachowujących się agresywnie gospodarz ma prawo wymówić kwaterę w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
10. Korzystanie dzieci z trampoliny i placu zabaw powinno odbywać się tylko w obecności rodzica lub opiekuna. Dzieci pozostawione w trampolinie, na placu zabaw, na terenie całego obiektu bez opieki przebywają tam na wyłączną odpowiedzialność rodziców lub opiekunów.
11. Do swojej dyspozycji otrzymują państwo klucze do pokoju i domu. Goście zobowiązani są zwrócić je w dniu wyjazdu. Zgubienie kluczy powoduje obowiązek uiszczenia należnej opłaty.
12. Prosimy o dezynfekowanie rąk po każdym wejściu do obiektu z zewnątrz w wyznaczonych do tego miejscach. (przy drzwiach wejściowych).
13. W częściach wspólnych obiektu takich jak: aneks kuchenny, korytarz, ogród prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości między gośćmi oraz noszenie maseczki. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z właścicielem pod nr. Tel. 512-575-995 Życzymy miłego pobytu.

Julia i Maciej Gorczyca, gospodarze Willa Parkowa.

Planujesz podróż bądź szukasz noclegu ? Zarezerwuj teraz »